Днями у Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди закінчення перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців ЗС України та членів їх сімей за проектом «UKRAINE-NORWAY» Міжнародного фонду соціальної адаптації.

Кожний слухач отримав міжнародні дипломи міністерства закордонних справ й міністерства оборони Королівства Норвегії, а також університетів NORD (м. Бодо, Норвегія) та ВНТУ.

Дипломи учасникам проекту вручали ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко та президент міжнародного благодійного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов.

15_05_2017

Саме МФСА опікується міжнародним проектом «UKRAINE-NORWAY», що фінансується Королівством Норвегія. Цей проект є наймасштабнішим україно-норвезьким проектом. Нещодавно його знов продовжено на 5 років.

Нинішні випускники — 32 учасника проекту проявили високу мотивацію під час навчання та успішно склали всі іспити з дисциплін курсу «Інформаційні технології в бізнесі».

Після закінчення 3-х місячних курсів слухачі проекту набули сучасних знань у сфері ринкової економіки, інформаційних технологій, електронної комерції, вчили англійську мову.

15_05_2017_2

Вручаючи документи про освіту, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко зауважив: «Україна гостро потребує кваліфікованих кадрів, особливо інженерів, що мають сучасні знання. Ви тепер теж випускники ВНТУ і маєте шанс отримати гідну роботу».

Нині учасниками проекту «Україна-Норвегія», що фінансується Королівством Норвегія, є 16 університетів України. Нині пройшли підготовку і отримали новий фах уже 8387 українських військовослужбовців і членів їхніх родин. Днями відбувся перший цьогорічний випуск. Це в столичному університеті «Крок». Сьогоднішній випуск у Вінниці є другим. Попереду аналогічні урочистості ще в понад 10 вишах України”, – розповів президент МФСА Володимир Рубцов.

Випускники щиро подякували викладачам ВНТУ за високоякісну працю. Учасник АТО Руслан Лозан стверджує, що додаткова освіта йому уже прислужилася, адже разом з отриманими знаннями військові отримують нові можливості.

15_05_2017_3

Наступній етап спільного проекту у ВНТУ розпочнеться на початку жовтня 2017 року.

Слухачами курсів перепідготовки можуть бути особи, які брали участь в АТО, демобілізовані та звільнені у запас з лав Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та особи що підлягають звільненню в нинішньому році, а також члени їх сімей.

За інформацією прес-центру ВНТУ