23 травня о 13:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбудеться другий онлайн-вебінар на тему “Відкриті дані” проекту “Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах”.

Презентація відбудеться за участі експертів в електронній демократії:

  • Денис Гурский (Denis Gursky), Голова ГО SocialBoost, керівник 1991 OpenDataIncubator;
  • Катерина Оніліогву (Kateryna Onyiliogwu) керівниця напрямку відкритих даних проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”;
  • Александр Краковецкий (Alex Krakovetskiy) CEO DevRainSolutions, незалежний експерт з відкритих даних в Державному агентстві з питань електронного врядування, ментор 1991 OpenDataIncubator, EGAP Challenge та Apps4Cities.

Цього разу ми поговоримо про таке:
• Що таке open data? Яка історія становлення відкритих даних в Україні;
• Які є відкриті реєстри вже, які плануються до відкриття;
• Аналітичні інструменти для аналізу відкритих даних;
• Де застосовувати та як користуватись open data?

Після вебінару в режимі онлайн відбудеться сесія запитання-відповіді. Учасники заходу мають можливість за посиланням https://www.facebook.com/events  залишити коментарі та поставити запитання.

Щоб стати учасником вебінару, потрібно долучитися до перегляду онлайн-трансляції на Освітньому порталі “Педагогічна Преса”. Попередня реєстрація для перегляду  не потрібна.

Згодом відео презентації буде доступно на сторінці Skills Academy у Фейсбуці: https://www.facebook.com/skills.academy/ або на Youtube-каналі Академії навичок.

Щоб стати учасником проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах»,  необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/w5Z8lo  та стежити за новинами і постійно бути на зв’язку.

Проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» реалізується Академією навичок (http://skillsacademy.com.ua/), Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, за підтримки Програма EGAP, Фонд Східна Європа, Швейцарської Конфедерації, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН, Української студентської спілки.?

Відео презентації проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах», що відбулася 26 квітня.