Прорив у розвитку регіональної історії знайшов своє втілення на папері - img 1342У Кіровограді вперше за історію області надруковано навчальний посібник з історії рідного краю, створений місцевими авторами, — «Кіровоградщина. Історія рідного краю». Це перший ґрунтовний, якісно й сучасно оформлений та скомпонований посібник з історії області.

Жителі Кіровоградщини вважають історію та природу свого краю своєрідною та унікальною, чудовим  куточком України. В області на межі степу та лісостепу століттями проживали українці, доля яких була тісно пов’язана з багатьма народами та національностями, які зробили свій внесок в історію не лише Кіровоградщини, а й України в цілому.Прорив у розвитку регіональної історії знайшов своє втілення на папері - img 1354

Мандруючи  сторінками  книги, учні ознайомляться з багатьма подіями, які відбувалися на кіровоградській землі, дізнаються про природні особливості, розвиток господарства, основні археологічні пам’ятки різних епох, одержать уявлення про дослідницьку роботу вчених, історію, специфіку культури і освіти, відомих людей краю.

Ініціатором і головним ідейним натхненником проекту став голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін. «Історію рідного краю» можна сміливо вважати певним проривом для регіональної історії Кіровоградщини.

Зазначимо, що посібники з історії рідного краю вийшли друком в багатьох регіонах України, наприклад, у Полтаві, Запоріжжі, Автономній Республіці Крим, Києві, Севастополі тощо.

Нагадаємо, що 30 серпня 2012 року за участю Міністра Дмитра Табачника у м. Кіровоград відбулася презентація посібника для освітніх закладів «Кіровоградщина. Історія рідного краю».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *