Понад 60 дівчат з різних міст України представили прототипи розроблених ними мобільних додатків, які покликані вирішити проблеми в громадах.

Нещодавно  Sykorsky Challenge Startup School ( м.Київ) відбувся перший регіональний захід-презентація Technovation Ukraine – конкурс з ІТ-підприємництва серед школярок віком від 10 до 18 років.

Протягом трьох місяців дівчата шукали ідеї щодо того, як технології можуть вирішити проблеми в їх громадах, проводили маркетингові дослідження, складали бізнес-плани та працювали над втіленнями своїх ідей, створюючи мобільні додатки.

Головний приз — поїздку на світовий захід-презентацію Technovation у Сан-Франциско (США) виграла команда з Запоріжжя “Zaporozhye Teen”, які розробили додаток AirNear, що відслідковує забруднення повітря.

Cеред членів журі були представники МОН України, Microsoft, посольства США в Україні та інші.

Відповідно до оцінок за онлайн та оффлайн суддівством журі обрало кращі команди:

І місце – Pani Ukraine, додаток “Numo”, Запоріжжя  (Дніпродзержинськ);

ІІ місце – Save U , додаток “Save U” (Полтава);

ІІІ місце – Mrs. Always Right “Waste away-ecology save” (Рівне).

Також нагородили спеціальними номінаціями такі команди:

Community Award –  U-Ners, додаток Cme (Коцюбинське, Київська область);

Design Award  – School 1, Team 1, додаток Amache (Надвірна, Івано-Франківська область);

Technology Award  –  ELS, додаток E-Couch (Запоріжжя);

Presentation  Award – Winds of Change, додаток DayJob (Шепетівка, Хмельницька область).

Довідково:

Technovatio — це найбільший в світі конкурс ІТ-підприємництва для дівчат. З моменту свого заснування в Сан-Франциско в 2009 році, Technovation виросла в мережу найкращих підприємців, тренерів і наставників з усього світу. На глобальному рівні конкурс підтримують такі організації як Adobe, Salesforce, Google, ООН Жінки, Корпус миру і багато інших.

У 2017 році понад 11 тисяч дівчат з більш як 100 країн світу приєдналися до цієї глобальної ініціативи, щоб дізнатися, як створити мобільний додаток, розробити бізнес-план всього за 12 тижнів.

Інформує прес-служба МОН