Днями  у спортивному залі Львівського торговельно-економічного університету в рамках святкування тижня факультету товарознавства, управління і сфери обслуговування збірна команда Львівського кооперативного коледжу економіки і права брала участь у  проведені бліц-турніру з футзалу “Кубок факультету”, серед студентів, учнівської молоді і випускників ВНЗ 1-2 рівня акредитації м. Львова та області.

Після звучання Державного Гімну України турнір було оголошено відкритим. До учасників турніру з вітальним словом звернулися: ректор університету проф. Петро Куцик, декан факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування  доц. Володимир Гаврилишин, зав. кафедри фізичної культури доц. Ігор Блащак, директор ТОВ “Хліб-Трейд” п. Андрій Чубко та інші.

Мета заходу – пропагування здорового способу життя і спортивних традицій Львівського торговельно-економічного університету

Організатори турніру: деканат факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування (декан факультету доц. Володимир  Гаврилишин), кафедра товарознавства і технологій непродовольчих товарів (зав. каф., проф. Леся Пелик, проф. Микола Беднарчук, доц. Орест  Шумський та інші), кафедра фізичного виховання і спортивний клуб Львівського торговельно-економічного університету (зав. каф. доц. Ігор Блащак, ст. викл. Ігор Наявко, Юрій Холявко та інші).

Спонсор проведення турніру – ТОВ “Хліб-Трейд” (ТМ “Добрий хліб”), м. Львів, директор – випускник товарознавчо-комерційного факультету п. Андрій Чубко.

04

Ведучий турніру доц. Орест Шумський під звуки козацького маршу запросив команди-учасниці: спеціалізована загальноосвітня середня школа № 18, м. Львів, Львівський коледж легкої промисловості КНУТД, факультет товарознавства, управління і сфери обслуговування Львівського торговельно-економічного університету та  збірну команду Львівського  кооперативного коледжу економіки і права.

18121790_1826073554321344_1872258130611813956_o

Було представлено головного арбітра турніру – суддю всеукраїнської категорії, ст. викл. кафедри фізичної культури Львівського торговельно-економічного університету Юрія Холявко.

Жеребкування учасників півфіналів провели голова спортклубу Львівського торговельно-економічного університету Ігор Наявко та студентка факультету факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування  Юлія Мацко.

Обидва півфінальні матчі пройшли в напруженій і безкомпромісній спортивній боротьбі за активної підтримки глядацької аудиторії – уболівальників з Львівського  кооперативного коледжу економіки і права, Львівського торговельно-економічного університету та навчальних закладів запрошених команд.

В паузах командам і уболівальникам демонструвала свою майстерність група підтримки – команда аеробіки з Львівського коледжу легкої промисловості КНУТД (Оксана Ходань та Наталя Блохіна).

Півфінальні матчі завершилися з дещо неочікуваними результатами. Компетентне журі визначило трьох найкращих гравців турніру. Переможцям та всім учасникам були вручені спортивні нагороди та призи від спонсора – ТОВ “Хліб-Трейд” (ТМ “Добрий хліб”), м. Львів. Під звучання Державного Гімну України було оголошено про закриття турніру. Організатори вдячні спонсорам спортивного дійства, а усім учасникам побажали здоров’я, спортивних досягнень та запросили команди до участі у наступному році.

 Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права