Робоча група супроводу Болонського процесу в Україні погодила першочергові завдання та план діяльності, а також сформувала підгрупу з підготовки звіту до конференції, що відбудеться в травні 2018 року.

Такі рішення були ухвалені за підсумками першого засідання групи, яке відбулося у Міністерстві освіти і науки України під головуванням першого заступника міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.

Одним з головних завдань групи визначено підготовку рекомендацій щодо реформування національної системи вищої освіти в Україні. Крім того, представникам ВНЗ, академічній спільноті та студентам в Україні й закордоном надаватиметься вичерпна інформація для повноцінної інтеграції української освіти в європейський простір та виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У межах заходу члени робочої групи також заслухали інформацію про поточний стан справ в Групі супроводу Болонського процесу та представництва України на Генеральних асамблеях Європейського реєстру із забезпечення якості освіти.

Довідково: Робоча група супроводу Болонського процесу в Україні діє з метою імплементації положень Болонського процесу в українській вищій освіті, посилення процесу інтернаціоналізації в діяльності українських ВНЗ, системної та безперервної участі представників України в конференціях, робочих групах з питань Болонського процесу та керівних органах Європейських інституцій.

Інформує прес-служба МОН України