У Дніпрі відбувся другий відкритий міжобласний фестиваль з робототехніки для дітей та молоді. Близько ста винахідників презентували свої розробки кібермашин найрізноманітнішого призначення – від розважального до медичного. Про це повідомляє прес-служба Дніпро ОДА.

_1_14950075509930-C00«На фестивалі представлені дуже цікаві напрацювання – діти та молоді люди розуміються на проектуванні, моделюванні та програмуванні. Суспільству потрібні творчі особистості, тож наше завдання – виховати креативних людей, які будуть затребувані в сучасних реаліях», – розповіла директор обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Людмила Волкова.

Учасники фестивалю віком від 6 до 24 років приїхали до Дніпра з райцентрів області, Запоріжжя, Кіровоградщини та Кропивницького. Хтось привіз роботів, що наввипередки ганяють по треках, інших цікавило застосування «кіборгів» у медицині. Єгор із Дніпра продемонстрував робота, який має прислужитися людям з обмеженими можливостями.

_1_149500755100921-482A

«Я зробив робота-аватара, що може замість користувача бути присутнім на лекціях, екскурсіях, в інших місцях, куди важко потрапити людям з обмеженими можливостями. За допомогою Інтернету він підключається до телефону та передає своєму господарю інформацію», – похвалився винаходом хлопець.

_1_14950075510092-3FF2

Учасники фестивалю отримали грамоти та відзнаки.

Перший такий фестиваль пройшов у позаминулому році в Дніпрі, у подальшому організатори планують зробити цей захід щорічним.