У Національному університеті «Острозька академія» обговорили питання економічної, військово-політичної, соціальної, інформаційної, дипломатичної та екологічної безпеки України.  

Так, в НаУ «ОА» розпочав роботу масштабний міжнародний проект «Острог Forum 2017», який  об’єднав студентів, ректорів та інших освітян з українських та іноземних вишів, а також провідних українських експертів.

Відкриття заходу відбулося за участі українського державного діяча Євгена Марчука  та головного редактора Всеукраїнської газети «День» Лариси Івшиної.

Спеціалістами форуму з питань нацбезпеки сталии доктор юридичних наук в галузі державної безпеки Микола Романов та кандидат політичних наук  Тарас Жовтенко.

Модератором форуму виступив керівник регіонального центру ЄС в Україні Максим Карповець, а учасників заходу  привітали гості з Шиньянського університету (Республіка Китай) Ао Лан та з Університету Париж VII ім. Дені Дідро Солен Шарпантьє.

Оскільки проект «Острог Forum 2017» є продовженням концепції Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді, серед присутніх були й   перші учасники клубу – редактор відділу політики всеукраїнської газети «День» Івана Капсамуна, декан факультету політико-інформаційного менеджменту НаУ «ОА» Віталій Лебедюк та інші.

18 травня форум продовжить  роботу у форматі тематичних платформ: «Військово-політичні виклики в національній безпеці України»,  «Соціальні виклики в національній безпеці України»,  «Інформаційні виклики в національній безпеці України».

Інформує прес-служба Національного університету “Острозька академія”