Нещодавно,  у місті Мелітополі Запорізької області, вдруге відбувся Всеукраїнський турнір імені Святого Юрія. На змаганнях були представлені 4 дисципліни: жим штанги лежачи, станова тяга, багатоповторний жим лежачи та армліфтинг.

У турнірі взяли участь близько ста спортсменів із 12 областей України, серед яких були атлети з великим досвідом виступів на змаганнях міжнародного рівня.

У перший день проводилися змагання з жиму лежачи та станової тяги. У дисципліні «станова тяга» взяли участь студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, які тренуються в залі «Чемпіон» під керівництвом Сергія Чмарака, – Андрій Бойко та Матіас Шмаль.

спорт (2)

 

Вони продемонстрували гідний результат і не «загубилися» в турнірній таблиці серед інших учасників. Зокрема, Андрій Бойко виконав норматив кандидата в майстри спорту і посів друге місце в категорії до 75 кг із результатом у 177,5 кілограмів. Матіас Шмаль отримав «срібло» у категорії до 90 кг з результатом у 180 кілограмів.

Інформує прес-служба ЗНУ