На базі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбувся турнір з волейболу (дівчата)  під символічною назвою «Волейбольна весна».

Організували захід викладачі циклової комісії фізичного виховання  за підтримки адміністрації вишу, об’єднаного профкому та студентського самоврядування. Мета турніру – пропаганда здорового способу життя, підтримка спортивних традицій Галичини, а також розвиток волейболу у Львівській області та виховання патріотизму серед молоді і повага до вшановування знакових подій.

Розпочався  волейбольний  турнір із виконання Державного Гімну України. Відкривав змагання керівник фізичного виховання  Андрій Соломонко.

У турнірі брали участь дівчата зі шкіл міста Львова, зокрема Львівська гімназія «Престиж», Львівська правнича гімназія, Спеціалізована середня загальноосвітня школа №52 ім. М. Горбачевського, збірна команда Львівського кооперативного коледжу економіки і права (переможниця відкритого турнірі з волейболу серед дівчат під оригінальною назвою «Львівська осінь на Клепарові», тренер, Мирослав Крук) та інші.

Головний арбітр турніру – суддя всеукраїнської категорії Мирослав Крук.

Взяти участь у турнірі, повболівати за друзів і одногрупників, поспостерігати за матчами мали змогу всі студенти навчального закладу та гості. Поєдинком були задоволені уболівальники команд, вони постійно підбадьорювали учасників вигуками та вітали переможців гучними оплесками.

Також перед учасниками виступили команда зі спортивного танцю студентки правознавчого відділення.

Організатори спортивного заходу побажали всім юним спортсменам здоров’я, успіхів, наснаги, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі й нездоланного бажання перемагати, щоб досягнуті звершення стали надалі потужним стимулом для підкорення нових спортивних вершин у волейболі та були гордістю України.

Ви повинні пам’ятати історію, бути патріотами своєї країни, міста та вулиці, бо ми того варті. Всім нам, Боже, дай сили й мудрості пройти цей нелегкий шлях, зберегти і розбудувати державу, мати мир, спокій і процвітаючу країну. Від молоді залежить майбутнє держави. Будь-які перемоги даються нелегко, але той, хто піднімається на п’єдестал, гідний найвищої поваги серед нації”.

Переможці отримали грамоти, медалі, кубок, а юнаки – студенти коледжу привітали дівчат з нагоди свят та хорошої гри – солодкими подарунками.

Завершився турнір з волейболу, молитвою за Україну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

 Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Львівського кооперативного коледжу економіки і права