3 квітня в Консульському відділі Посольства Республіки Польща в Києві між Осередком розвитку польської освіти за кордоном в особі його директора Магдалени Богуславської та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (директор Олександр Удод) було підписано угоду про співпрацю. Її метою, як зазначено в офіційному документі, є «проведення спільних дидактичних проектів, обмін працівниками та волонтерами, навчальними програмами, а також обмін досвідом викладання і підвищення рівня кваліфікації методистів, вчителів та молодих педагогічних кадрів». 

На підписанні були присутні керівник візового відділу, перший радник Посольства Республіки Польща у Києві пан Рафал Вольскі,  радник Посольства з питань освітньої співпраці Анна Кузьма, директор Дрогобицької філії Інституту Інноваційних технологій і змісту освіти Адам Хлопек, начальник відділу ІІТЗО, що опікується освітою мовами нацменшин Лариса Колесник.

—  У нас із польською стороною уже склалася певна система роботи щодо освітніх контактів, — розповів «Освіті України» директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Олександр Удод, — але вони розвивалися традиційним шляхом – так, як із освітніми відомствами більшості зарубіжних держав. Польща для нас є стратегічним партнером, вона давно традиційно виступає як наш адвокат в європейських структурах. Сьогодні ми підписали угоду з польськими колегами — Осередком розвитку польської освіти за кордоном. І цим започаткували новий етап нашої співпраці.

Наталія Кулик

Докладніше читайте у №15  «Освіти України».

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу