Змішане навчання, коли навчальний процес відбувається як у онлайн-форматі, так і очно, дає дітям можливість навчатися у найкращих учителів, а педагогам – перейняти нові методики та урізноманітнити навчання. Про це зазначила  міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час огляду Рішельєвського ліцею. 

Цей ліцей робить величезну справу державної ваги, адже вони діляться своїми напрацюваннями та кращими учителями з дітьми із найвіддаленіших куточків Одещини. Це приклад соціальної відповідальності, яку рідко демонструють інші заклади“, – наголосила міністр.

Вона зазначила, що майбутнє саме за такими формами освіти. Адже це і можливість одночасно отримати гарний урок від найкращого учителя, і доопрацювати прогалини очно зі своїм педагогом.

Наразі дистанційні курси, що розробляються у Рішельєвському ліцеї, використовуються для підготовки учнів старших класів до ЗНО, 9-х класів до ДПА, а також до олімпіад. У вебінарах беруть участь учні практично всіх районів Одеської області. Розробляються й курси з окремих предметів, що можуть використовувати учні під час навчання.

Так, вчителем фізики з ліцею П.А. Віктором викладається курс фізики в онлайн форматі https://www.youtube.com/user/pvictor54. На цей час вже  2 353 582 переглядів.

Довідково: Згідно з наказом МОН України від 30.12.2015 року №1390 на базі навчального закладу Рішельєвський ліцей проводитися експеримент Всеукраїнського рівня «Розробка і впровадження педагогічних технологій дистанційного навчання на базі освітнього центру з використанням сучасних електронних засобів комунікації».

Інформує прес-служба МОН України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *