У Запоріжжі відкрили відремонтований дитячий садок № 100, у якому навчатимуться близько 70 дітей, серед яких діти з особливими потребами та діти-переселенці.

Заклад відремонтували за кошти, виділені Німеччиною для підтримки регіонів, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Унікальність закладу полягає в тому, що він працюватиме за принципами інклюзії.  А особливу увагу привертає «буфет», який допоможе дітям вчитися готувати власноруч.

Будівлю садочка було зведено ще в 1961 році, aле в 90-ті роки минулого сторіччя його закрили і він не працював понад 20 років.

Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мьоссінгер наголосив, що цей дитсадок є першим об’єктом, створеним у межах співпраці GIZ за інфраструктурною програмою спільно із Запорізьким регіоном. Дипломат запевнив, що співпраця з Україною і Запорізькою областю триватиме й надалі.

У заході взяли  участь  директор департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова та голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, який зазначив, що новостворений  садочок є об’єктом  пілотного проекту Благодійного фонду Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища  в області.

Серед представників німецької делегації також були керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф та представник Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Штефані Левенхаген.

Інформує МОН України