У Запоріжжі відкрили відремонтований дитячий садок № 100, у якому навчатимуться близько 70 дітей, серед яких діти з особливими потребами та діти-переселенці.

Заклад відремонтували за кошти, виділені Німеччиною для підтримки регіонів, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Унікальність закладу полягає в тому, що він працюватиме за принципами інклюзії.  А особливу увагу привертає «буфет», який допоможе дітям вчитися готувати власноруч.

Будівлю садочка було зведено ще в 1961 році, aле в 90-ті роки минулого сторіччя його закрили і він не працював понад 20 років.

Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мьоссінгер наголосив, що цей дитсадок є першим об’єктом, створеним у межах співпраці GIZ за інфраструктурною програмою спільно із Запорізьким регіоном. Дипломат запевнив, що співпраця з Україною і Запорізькою областю триватиме й надалі.

У заході взяли  участь  директор департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова та голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, який зазначив, що новостворений  садочок є об’єктом  пілотного проекту Благодійного фонду Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища  в області.

Серед представників німецької делегації також були керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф та представник Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Штефані Левенхаген.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *