18 травня 2017 року Київським міським будинком учителя разом у співпраці із ірландськими мистецькими інституціями було проведено два воркшопи митців Брендана Джеймісона  та Марка Ревелса з цукрової скульптури для школярів.

Під час воркшопу діти та їхні батьки дізнались багато корисних порад про те, як створити стійкі скульптури, як правильно з’єднувати кубики між собою, ділились враженнями та отримали на згадку фото із ірландськими гостями та цукровими шедеврами.

6019

Брендан Джеймісон і Марк Ревелс були вражені відкритістю та креативністю українських дітей та навіть «надихнулися їхніми творіннями»  і найбільшою винагородою проведення воркшопу було небажання дітей покидати Будинок учителя та їхні щирі посмішки.

«…мені дуже подобається, що з таких маленьких кубиків можна зробити щось велике..; складання скульптури розслабляє і розвиває фантазію»,- розповів Георгій, 12 років

«… не могла навіть подумати, що скульптуру можна зробити з цукру», – ділиться враженями Анастасія, 11 років

«Надзвичайно чудова ідея цього майстер-класу. Рідко побачиш, що твоя дитина настільки зацікавлена процесом», – розповіла Наталія, мама

unnamed-2-533x400

Цукрова архітектура стала одним із ноу-хау арт-терапевтичних сесій, які проходять у Будинку учителя.