Міністерство освіти і науки за керівництва Лілії Гриневич змогло «вирватись» у трійку лідерів найбільш ефективних міністерств України. Про це йдеться у рейтингу, представленому Vox Ukraine, за результатами року роботи Уряду Володимира Гройсмана.

Поступилося Міністерство освіти і науки лише на 0.92 бала Міністерству фінансів та на 0,44 бала Міністерству охорони здоров’я.

«Міністерство фінансів було серед трійки лідерів і в Уряді Арсенія Яценюка, в той час як Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки посідали там майже останні місця. Також порівняно з попереднім дослідженням суттєво підвищило своє місце у рейтингу новостворене Міністерство тимчасово окупованих територій», – зазначають автори дослідження.

Закривають рейтинг Міністерства енергетики, аграрної та інформаційної політик.

«Усі рейтинги, на жаль, дуже обмежені своєю методологією, тому їх потрібно враховувати з обережністю. Сьогодні ми зайняли високу позицію і сподіваємося, що зможемо втримати і покращити свої показники. Подібні матеріали – хороша можливість переосмислити результати своєї роботи та поліпшити її», – наголосила очільниця МОН.

Vox Ukraine також провели «суспільне опитування», результати якого не включили до формування рейтингу.

Опитування  населення – читачів порталів Українська Правда, Liga.net, Facebook сторінки VoxUkraine – показало, що «міністри-жінки Уряду Гройсмана проявили себе, на думку респондентів, краще за більшість чоловіків».

Зокрема, Лілія Гриневич отримала підтримку в 676 голосів, що на 299 голосів більше за показник попереднього Міністра.

Інформує прес-служба Міністерства освіти і науки України

Коментарі закриті.