Сьогодні, 23 травня,  розпочалась основна сесія зовнішнього оцінювання з проведенням тесту з української мови і літератури.

У якості громадського спостерігача пункт ЗНО відвідала директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян.

«Сьогодні почали свою роботу 104 пункти ЗНО. Більше 5 тисяч вчителів уже на робочих місцях та чекають на майже 20 тисяч учасників тестування з української мови та літератури, з них 14,7 тис. цьогорічних випускників шкіл Києва,» – зазначила Олена Фіданян.

Вона додала, що результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Саме тому, для цьогорічних випускників шкіл столиці це тестування – знакове.

«Для нас надзвичайно важливо створити максимально комфортні умови для учасників ЗНО, щоб вони мали змогу без перешкод пройти перевірку знань з державної мови. Усі освітяни Києва сьогодні вболівають за наших випускників. Хай їм щастить на тестуванні, ми віримо в них!» – заявила Олена Фіданян.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *