Предметні фахові комісії Українського центру оцінювання якості освіти встановили правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Українська мова і література/Правильні відповіді».

Звертаємо увагу учасників, що предметна фахова комісія з української літератури при Українському центрі оцінювання якості освіти встановила, що завдання № 42 частини «Українська література» не має однієї однозначно правильної відповіді. У зв’язку з цим, предметна фахова комісія ухвалила установити до завдання № 42 такі правильні відповіді: або А, або Б, або В, або Г, або Д, або відповіді на завдання не надано. Відповідно, усім учасникам, які в завданні № 42 позначили один з варіантів відповіді або не зробили жодної позначки, буде нараховано по 1 балу.

Нагадуємо, що результат виконання завдань частини «Українська література» не зараховують як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.

До 14 червня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури. До 15 червня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені результати тестування з цього предмета.

111331у1у1

Учасникам, які хочуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів з української мови і літератури, радимо скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань, а також критеріями оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення).

Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови, ухвалену на засіданні предметної фахової комісії з української мови при Українському центрі оцінювання якості освіти, буде оприлюднено в розділі «Предмети ЗНО/Українська мова і література/Правильні відповіді»  25 травня.

Інформує прес-служба УЦОЯО

Один коментар до “ЗНО-2017. Оприлюднено відповіді до завдань з української мови та літератури”
  1. Невже така кількість професіоналів не може представити завдання без помилок? Що вони роблять? За що отримують зарплату?
    А чи є інформація у МОН про те, чи виконана програма в середній школі за предметами. А шкода. Мало того, що батьки вкладають купу коштів для підготовки до ЗНО (і не потрібно говорити, що діти самі готуються, такі якщо і є, то одиниці), то вчителі (не кажу усі!) все пускають на репетиторів, а самі залагоджують свої справи (я добре знаю, про що говорю).
    І ще, чи проходять шкільні програми (середня і старша школи) хоча б якійсь перевірки на відповідність адекватного засвоєння (а не зазубрювання) відповідно до віку школяра? Чи “повпихувати” все що треба і не треба, а ви розгрібайтесь! Посидьте з дітьми у класі на уроках, повиконуйте завдання, хоча б з тиждень, а потім робіть висновки, яка шкільна програма і що треба залишити, а що викинути. Що проблема? Слабо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *