23 травня 2017 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка для управлінців освітньої галузі, які є учасниками проекту, відбувся спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» за участю Голови «Благодійного Фонду Порошенка», Дружини Президента України Марини Порошенко.

На заході були присутні близько 400 освітян Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей. Саме ці п’ять регіонів стали учасниками пілотного проекту Благодійного Фонду щодо розвитку інклюзивної освіти в Україні. Мета тренінгу – надати особливим дітям можливість навчатися в інклюзивних класах разом зі своїми однолітками.

щло

«Відтепер вони зможуть отримувати освіту в умовах інклюзивного середовища із врахуванням своїх індивідуальних потреб. При цьому батьки і їх діти зможуть обрати кращу школу для навчання за місцем проживання в найякісніших умовах. Саме сьогодні ми з вами закладаємо основу майбутнього для наших дітей, де всі будуть рівні. Адже з маленьких школярів починається виховання відповідальних громадян європейської України», – зазначила Марина Порошенко.

Вона привітала освітян з прийняттям Верховною Радою Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг” та зауважила: «Враховуючи прийнятий закон на державному рівні, тепер ми з вами є тими, хто розпочав національний рух за інклюзивну освіту в Україні. Це дуже почесна і відповідальна місія, і я впевнена, що наша потужна команда зможе довести, що успішна інклюзія в Україні можлива. Оскільки від нашого професіоналізму залежить розвиток і прогрес дітей з особливими освітніми потребами, а від нашої мудрості залежить їх місце у суспільстві і надія на краще майбутнє».

зщолдт

Перша леді нагадала, що у 2016 році система інклюзивної освіти почала впроваджуватись у Запорізькій області. Отримані гарні результати спонукають на продовження роботи у цій галузі та застосування прогресивних методів навчання в усіх регіонах України. Після цього Марина Порошенко подякувала освітянам за велике бажання допомогти особливим дітям та нагородила усіх учасників заходу сертифікатами.

За інформацією прес-служби Київського університету ім. Б. Грінченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *