24 травня 2017 року о 16:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” у Київському палаці дітей та юнацтва у режимі онлайн відбудеться  прем’єра мюзиклу “Безмежна мрія в маленькому серці”.

Мета проекту: Толерантне ставлення до осіб з інвалідністю, популяризація дитячої творчості та позашкільної освіти.

Організатори: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації); Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації; Позашкільний навчальний заклад „Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва „Зміна” міста Києва”.

Під патронатом: громадського діяча, заслуженого журналіста України Марини Кінах; девелоперської компанії „Status Group”; соціально-культурного проекту „БЕЗ МЕЖ” Національної асамблеї осіб з інвалідністю України; бренду ексклюзивного дитячого одягу „Nobelitas”.

Головний меседж мюзиклу „Безмежна мрія в маленькому серці” – толерантне ставлення до людей з інвалідністю, віра і підтримка здібностей і талантів кожної людини, незалежно від віку, захоплень, фізичних можливостей.

“Безмежна мрія в маленькому серці” – це сучасна історія про дітей, що живуть у столиці, місті Києві. Їх вражають стильні, функціональні гаджети, їхні друзі – в онлайні. Будинок, в якому вони живуть, вражає своїм стилем і масштабом, це – будинок мрії, де є все для чудового безтурботного життя. Подвір’я „Podil Plaza &Residence” – це місце, де зручно проводити час в гармонії з природою, у стильному дворику рідного багатофункціонального будинку.

Головна героїня дійства – 10-річна Ярослава Чеклова, вихованка ПНЗ „Зміна” міста Києва, смілива, талановита, працьовита дівчинка з неймовірною дорослою силою і любов’ю до життя і творчості. Вона – від народження в інвалідному візочку, це – її особливість. Її героїня дійства, Емі, своїм прикладом успіху і працьовитості продемонструє, що фізичні обмеження для здійснення мрії – не завада, якщо є віра і підтримка оточуючих. Разом з онлайн-героями, а саме аніме-феями Вінкс, героїня Емі перевтілиться сама і зможе довести маленьким google-поціновувачам, що життя – це не тільки бренд і новомодний гаджет, які є невід’ємними супутниками сучасної успішної людини, а і людські почуття: доброта, любов, дружба, віра і підтримка.

Головний режисер – Катерина Фоя;
Сценографія – Андрій Мусієнко;
Звукорежисер – Ігор Абрамович;
Сценарне рішення – Maксим Шустер;
Ідея – Віталій Лук`янов;
PR супровід – Олександр Дюбін;
Технічний керівник проекту – Сергій Попов;
Адміністрування: Леся Семончук, Віра Єфименко, Юлія Баранова;
Дизайн костюмів – Наталія Макарова;
Візаж – Тетяна Бугаєвська;
Костюми: Юлія Грек, Раїса Няньчур, Людмила Колесник;
Тренери: Заслужена артистка України Інна Мирошниченко, Катерина Свириденко;
Хореографія: Ліліана Оліфан-Синякова, Юлія Камінська, Олександр Францен.
Вокал: Тетяна Піскарьова, заслужена артистка України; Тетяна Цуркан, Костянтин Омелянчук, Олена Дзюбецька, Яніна Малоштан.

Діти – це третина населення землі і це краща її частина! Громадський діяч, заслужений журналіст України Марина Кінах, підтримуючи ініціативи розвитку позашкільної освіти в столиці, активно долучилась до організаційно – підготовчого процесу дійства, та до супроводу подальших творчих проектів.

З ідеєю „Діти – найвигідніша інвестиція в майбутнє країни, і підтримка дитячої творчості особливо важлива для виховання компетентної особистості” долучилась до заходу девелоперська компанія “Status Group”, генеральний директор Андрій Стріхарський, компанія-забудовник „Podil Plaza &Residence”, унікального житлового комплексу, який і обрали маленькі артисти з-поміж ряду інших пропозицій для життя своїх героїв у мюзиклі.
120 маленьких артистів – на сцені, 720 глядачів – у залі!

Партнери проекту: Громадський діяч, заслужений журналіст України Марина Кінах;

Соціальний та благодійний партнер КОМПАНІЯ «STATUS GROUP»; Українська асоціація промисловців і підприємців України; Соціально-культурний проект „БЕЗ МЕЖ” Національної асамблеї осіб з інвалідністю України; Бренд ексклюзивного дитячого одягу „Nobelitas”; Громадська організація «Захист дитинства»; Мальтійська служба міста Києва ТОВ „ІМЕКС-МАРКЕТ”; РЦ ” КОСМІКС”; BTXL CLOBAL CAMP; Міжнародна громадська організація „Жінка ІІІ-го тисячоліття”; Київський палац дітей та юнацтва; Громадська організація «Материнська любов».

Інформаційні партнери: Освітній портал „Педагогічна преса”; Журнал „Мир детства и чудес”; Радіо „Промінь”.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

 

Один коментар до “Онлайн. 24 травня о 16:00 – прем’єра мюзиклу „Безмежна мрія в маленькому серці””
  1. Я мама ребенка с инвалидностью и была гостем на вчерашнем мюзикле. Все було добре, организация, декорации, детки-артисты, головна героиня, гости, зрители. Но по окончании выступления, меня убило поведение М. Кинах, которой лень было подняться на сцену и подарить букетик цветочков лично, а не бросить его к коляске, в которой сидела героиня мюзикла – дитина инвалид. Це дуже низько!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *