На Миколаївщині створено Навчально-науково-виробничий консорціум «Південний», в межах якого інтегруватимуться ведення бізнесу, здійснення наукових досліджень та навчання студентів. Відповідний меморандум було підписано 23 травня, під час відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Історія і сучасність аграрної освіти і науки».

«Влада має домашнє завдання: створити сприятливий бізнес-клімат для запровадження інновацій у життя. Для того, щоб забезпечити логічний перехід від лабораторії, де винайшли розробку, до реального її виробництва, ми маємо прийняти пакет інноваційного законодавства, що створить відповідне для цього нормативно-правове поле. Зі свого боку ми гаряче підтримуємо ініціативи на кшталт створення таких консорціумів. Адже тут поєднується агронаука, агробізнес та агроосвіта, що формують ідеальний трикутник, в якому створюються інновації», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона додала, що розвиток аграрної сфери передбачає поетапність. Першочергове завдання – примножити врожай, потім – забезпечити його довготривале зберігання. Зараз же, на думку Міністра, світ дійшов того етапу розвитку, коли агропромисловість має бути направлена саме на виробництво екологічно-чистої продукції та екологічних методів її довготривалого зберігання.

«Україна має усі перспективи, щоб нагодувати здоровою їжею увесь світ. Однак для цього ми маємо поставити собі високу мету і разом тяжко працювати для її досягнення», – додала Лілія Гриневич.

Інформує прес-служба МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *