Урочистостями в обласній філармонії завершилося святкування 40-річного ювілею Сумського національного аграрного університету. Історія цього навчального закладу розпочалася у далекому 1977 році, коли в Сумах був відкритий філіал Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва.

«За 40 років Сумський НАУ виріс у самостійний навчальний заклад, який сьогодні за всіма рейтинговими показниками знаходиться в першій п’ятірці усіх аграрних вишів України, а за динамікою розвитку посів якщо не першу, то точно другу сходинку. Заходи, проведені нами в університеті, призвели до визнання вишу бізнесом, регіональною владою та населенням. Для мене як для випускника саме цього навчального закладу цей день – особливий. Я пишаюся нашим університетом і колективом» – підкреслив у вітальній промові ректор СНАУ Володимир Ладика.

Привітали колектив університету зі святом українські та зарубіжні науковці, ректори вишів, представники міської та обласної влади, бізнес-партнери, представники аграрних підприємств, установ, з якими співпрацює СНАУ.

_MG_5718+++

Зі сцени лунали слова високої оцінки здобутків СНАУ за ці роки від голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, голови міської ради Олександра Лисенка, професора німецького Університету прикладних наук Ральфа Шлаудерера та багатьох інших гостей свята. Високо оцінює роботу своїх послідовників і перший ректор СНАУ Іван Брюховецький: «Сьогодні це справді сучасний виш, я б порівняв його з лайнером. Йому не страшні ні бурі, ні грози з таким ректором, педагогічним складом та студентами. Він не залежить від того, попутний вітер чи ні, він впевнено йде своїм шляхом. Звісно, що попереду чекають не тільки світлі дні, а й шторми, але Сумський НАУ готовий до всього і витримає все!»

_MG_5571

Квіти, привітання, нагороди, аплодисменти і, звичайно ж, святковий концерт, підготовлений аматорами сцени – учасниками творчих колективів університету… 40 років – багато це чи мало для навчального закладу? Нібито й невеликий вік, але який стрімкий розвиток! Саме так оцінила більшість виступаючих шлях, пройдений університетом.

IMG_0192

За інформацією СНАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *