Дні Польщі в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стали щорічним яскравим святом, наповненим повагою, дружбою та єднанням з сусідньою країною. Організатором заходу, що проходив в рамках Днів Європи в Україні, виступив Польський культурно-освітній центр УДПУ.

1

На запрошення до університету на урочистості завітали високоповажні гості: радник з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні пані Емілія Ясюк, доктор габілітований, професор Тадеуш Срогош (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та доктор габілітований, професор Гжегош Лукомські (Інститут європейської культури), доктори Криштоф Чайковський (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та Каміль Васількевич (Інститут європейської культури).

Упродовж п’яти днів травня всі охочі змогли долучитися до цікавої та насиченої програми святкувань. Студенти та викладачі УДПУ ознайомилися з виставкою літератури “Цікава та незвідана Польща”, завітали на експозицію “Топ – 25 художніх книг польською мовою” та кіноперегляд польського фільму. Майбутні філологи та історики мали змогу відвідати відкриті лекції викладача польської мови, доктора Пьотра Пизеля та польських науковців Криштофа Чайковського і Тадеуша Срогоша.

DSC_3806

В рамках заходу відбулись також брейн-ринг «Польща: Per aspera ad astra», ярмарка-презентація «Польська кухня», круглий стіл “Україна  та Польща: історичне та культурне добросусідство”, Workshop “Українська вишита сорочка: регіональний вимір”, нагородження переможців конкурсу творчих робіт “Kocham Polsk?”.

Інформує прес-служба УДПУ ім. Павла Тичини