Днями у Львівському національному аграрному університеті відбулася Університетська  олімпіада з економічних дисциплін серед студентів коледжів Західного регіону України І-ІІ рівня акредитації.

В олімпіаді взяли участь понад 90 студентів, які представляли  19 коледжів, а саме: Вишнянський, Тлумацький, Івано-Франківський, Горохівський, Стрийський, Золочівський, Дрогобицький механіко-технологічний, Львівський коледж харчової та переробної промисловості, Шацький коледж ім. В.В. Сулька, Млинівський технолого-економічний коледж, Самбірський технікум економіки та інформатики, Прикарпатський лісогосподарський коледж, Львівський коледж транспортної інфраструктури, а також Львівський техніко-економічний, Технологічний, Львівський автодорожний коледж, Хмельницький політехнічний, Нововолинський електромеханічний коледж та Львівський кооперативний коледж економіки і права.

Мета студентської олімпіади – надати  можливість талановитим студентам проявити себе у науково-прикладних змаганнях.

З вітальним словом від імені ректорату виступив декан факультету в. о. професора Ярослав Янишин, який відзначив необхідність розширення можливостей студентів отримувати сучасні знання і набувати актуальні практичні навички з економічних спеціальностей. Декан розповів про історію розвитку економічного факультету, його досягнення та подальші перспективи. Зокрема, було відзначено давні традиції підготовки фахівців економічного профілю на факультеті, міжнародне співробітництво викладачів факультету із ВНЗ Європи, можливості студентів проходити практику в країнах центральної і північної Європи і навчатися за програмою подвійних дипломів. Із організаційними питаннями проведення олімпіади виступила заступник декана економічного факультету, доцент Галина Брик.

DSC_0157

Олімпіада була проведена у формі комп’ютерного тестування в системі MOODLE з таких економічних дисциплін: «Економіка», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Підприємництво», «Менеджмент», «Маркетинг». Проведення олімпіади продемонструвало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз результатів теоретичного туру, журі відзначило переможців олімпіади дипломами першого, другого та третього ступеня, а також грамотами у п’яти номінаціях.

Львівський кооперативний коледж економіки і права представляли студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», які гідно презентували свій навчальний заклад.

Прикладом може слугувати те, що за результатами олімпіади студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права були відзначені: Дарина Бобко – отримала Диплом другого  ступеня, Анастасія Стефанишин – отримала Диплом третього  ступеня, Діана Мельничук – Грамоту у номінації «За високий рівень теоретичної підготовки», Ірина Бобко – Грамоту у номінації «За грунтовні знання в сфері економіки», а керівник-викладач, голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, Михайло Голубка – Подяку за підготовку студентів до олімпіади та хороші знання своїх підлеглих.

DSC_0134

Безпосереднє кураторство над студентами Львівського кооперативного коледжу економіки і права здійснювали викладачі кафедри економіки (зав.кафедри, д.е.н., професор Георгій Черевко, доценти кафедри Іван Гавука, Кароліна Руліцька, Світлана Яків, Наталя Павленщик, Галина Іваниська, Ірина Щербата, Роман Дудяк та інші).

В рамках проведення олімпіади викладачі і студенти коледжу відвідали музей історії ЛНАУ, музей Степана Бандери та музей імені професора Євгена Храпливого. Загалом під час проведення олімпіади панували робочий настрій, доброзичлива атмосфера і дух змагальності в досягненні високих результатів. Потрібно відзначити злагоджену, високопрофесійну роботу оргкомітету, який на високому рівні  організував зустріч усіх учасників олімпіади та членів журі і створив оптимальні умови для успішного перебігу змагань для олімпійців.

Адміністрація коледжу пишається здобутками свої вихованців та бажає творчих успіхів в подальшому житті випускника.

 За інформацією прес-служби Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *