ONLINE. 19 липня у МОН відбудеться брифінг на тему «Вступна кампанія 2017: Екватор»

Безоплатно здобувати вищу освіту мають право громадяни, які вперше отримують освіту за кошти державного або місцевого бюджету. Крім того, право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю мають громадяни, які за станом здоров’я втратили можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками МСЕК або які мають направлення на навчання, видане державним (регіональним) замовником відповідно до законодавства.

В інших випадках у разі повторного вступу на бюджетній основі, вступнику необхідно відшкодувати вартість попередньо здобутої освіти до бюджету.

Окремі категорії громадян мають право на спеціальні умови:
• щодо участі у конкурсному відборі під час вступу до вишів;
• на здобуття вищої освіти за державним замовленням та за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

З повним їх переліком, а також з докладнішою інформацією стосовно вступної кампанії 2017 можна ознайомитися в Умовах прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році (посилання)

ПОДАННЯ ЗАЯВИ

Кількість заяв, які можна подати на місця держзамовлення: 9 заяв на 4 спеціальності.
На контрактну форму кількість заяв НЕ обмежується.

В електронній формі:
Цього року вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви виключно в електронній формі.
Електронна заява та усі необхідні документи подаються через особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (!!! сайт працює тільки під час вступної кампанії).

У паперовій формі:
Можуть подавати лише вступники, які мають:
• спеціальні умови на участь у конкурсі;
• право на зарахування за квотами;
• розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в документі, що посвідчує особу, та у сертифікаті ЗНО. Паперова заява подається особисто до приймальної комісії ВНЗ.

СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ДЛЯ ПОДАННЯ ЗАЯВ

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити такі дані:
• адресу електронної пошти, до якої має доступ;
• номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.
• серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
• середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.
• додатково вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та фотокартки.

Увага! 2017 року для вступу до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Реєстрація електронних кабінетів – з 29 червня до 25 липня (до 18.00)
Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур – до 11 липня
Початок прийому заяв та документів – 12 липня
Кінцевий термін прийому заяв та документів:
• для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих
конкурсів – 20 липня (до18.00);
• для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 26 липня (до 18.00);
• для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – 24 липня (до 18.00).
Проведення творчих конкурсів – з 17 до 26 липня включно;
Проведення вступних іспитів – з 21 до 26 липня включно;
Проведення співбесід – з 21 до 23 липня включно.
Фахові вступні випробування для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – з 25 липня до 31 липня.

Усі терміни щодо вступу до військових вищих навчальних закладів визначають Правилами прийому до цих вишів.

Оприлюднення рейтингового списку – 1 серпня (до 12.00)
Зарахування на бюджет – до 7 серпня (до 12.00)
Зарахування на контракт – до 30 вересня

В Умовах прийому 2017 року впроваджено чотири коефіцієнти до конкурсного бала – регіональний, галузевий, сільський і першочерговий.

Регіональний коефіцієнт орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України. Він складає 1,0 для Києва, 1,01 – для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 – для Донецької та Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 – в інших випадках. Галузевий коефіцієнт – 1,03 – використовуватиметься лише для поданих заяв з першими пріоритетами на інженерно-­технічні та природничо­-математичні спеціальності, які потребують підтримки. Якщо вступник обирає такий пріоритет, та ще і в одному з регіональних вишів, то це помітно підвищує його шанси на вступ.

Поява першочергового коефіцієнта пов’язана з тим, що нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1662­VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників». Документ надає право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу. Тож з’являється четвертий коефіцієнт, який є дуже високим – 1,10. Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу. Зрозуміло, що це не може повністю компенсувати ту різницю, яка нині є в якості освіти і яку можна спостерігати, порівнявши результати ЗНО учнів міських і сільських шкіл. Але такий підхід не може бути єдиним інструментом вирішення такої складної проблеми. Адже якщо його використовувати дуже активно, то виникне новий фактор погіршення якості вищої освіти в цілому. Потрібно більше зусиль націлити на покращення якості освіти в сільських школах.

ВСТУП 2017. Вступник може подати заяву та документи в паперовій формі.

Вступ-2017: відповіді на найпоширеніші запитання щодо реєстрації електронних кабінетів та подання заяв

Інформує Міністерство освіти і науки України

29 коментар до “Вступ-2017. Коли і як подати заяву?”
 1. досі не можу подати заявки не працює сайт!!!!!! Що робити як виходить з такої
  ситуації

 2. Доброго дня!В мене були розбіжності в прізвищі в атестаті та сертифікаті зно,тому заяву подавала в паперовій формі,але внз відправив запит на підтвердження даних(скановані копії відповідних документів які підтверджують зміну прізвища) та відповіді й досі нема,що робити в такому випадку?якщо не буде підтвердження,то неможна вступити у внз.дякую

 3. Підкажіть будь ласка якщо із незрозумілості внесли довідку смт. Тепер вуз потребує уточнення скасувати довідку але це не можливо зробити. Невже дитина втрачає можливість вступу в цьому році. Допоможіть адже номера телефонів не відповідають.

 4. Доброго дня!
  Якщо я рік вчилася на бюджеті,і тепер перевступаю на іншу спеціальність,який варіант обирати (з перспективою вступити на бюджет):
  “Освітній ступінь (рівень) за кошти державного або місцевого бюджету вже здобутий ранiше (навчання не завершено)” чи “Ніколи не здобувався” ?

 5. Для створення електронного кабінете вносила дані ЗНО/атестату 2016 року, видало інформацію, що: ” особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано”. В інструкціі пишуть, що у 2017 р. потрібно створити новий кабінет вступника. Дзвоню на службу підтримки не беруть трубки. Що робити?

   1. Якщо в мене також та проблема не можливо зареєструватися то точно можна в паперовій

 6. Для створення електронного кабінете вносила дані ЗНО/атестату 2016 року, видало інформацію, що: ” особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано”. В інструкціі пишуть, що у 2017 р. потрібно створити новий кабінет вступника. Дзвоню на службу підтримки, всі телефони зайняті. Що робити?

 7. Виникла така проблема….Можливо хтось знає причину..The INSERT statement conflicted with the CHECK constraint “repl_identity_range_4E0A66EA_2C47_41E3_BAAE_8A6128F07C3E”. The conflict occurred in database “ELVSTUP”, table “dbo.TI_ENT_PersonRequest”, column ‘PersonRequestId’. Cannot insert the value NULL into column ‘PersonRequestId’, table ‘ELVSTUP.dbo.TI_ENT_RequestSubjectResult’; column does not allow nulls. INSERT fails. Cannot insert the value NULL into column ‘PersonRequestId’, table ‘ELVSTUP.dbo.TI_ENT_RequestSubjectResult’; column does not allow nulls. INSERT fails. Cannot insert the value NULL into column ‘PersonRequestId’, table ‘ELVSTUP.dbo.TI_ENT_PersonRequestCategory’; column does not allow nulls. INSERT fails. The statement has been terminated. The statement has been terminated. The statement has been terminated. The statement has been terminated.

 8. Після апеляціі додали два бали з мови і літ .це висвітлено на інформаційній сторінці ( зміни ). При створенні особистого кабінету вступника при занесенні інформаціі про бали зно висвітлюються старі бали ( без змін ). Коли будуть змінені бали, щоб подавати заявки на вступ до внз?

 9. ЧНУ один із найгарніших університетів України. І дійсно, як тільки я приїхала туди, не могла відвести очей. Краса. Дуже подобається навчатись на економічному факультеті. В захваті він предметів. Всім рекомендую!!!

 10. У мене виникла проблема: я помилково ввела не правильно свій середній бал (не дописала десяткову частину бала), що мені робити?

 11. Добрий день! Також не можу зареєструватися для створення особистого кабінету, система пише, що невідповідність даних або відсутність даних про атестат та сертифіката ЗНО. Спробувати пізніще. Що робити?

 12. Не можу зареєструватися для створення особистого кабінету, система пише, що невідповідність даних або відсутність даних про атестат. Номери на додатка та атестату співпадають. Що робити?

 13. Я збираюсь вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання, як мені стварити кабінет, коли просять дані сертифікату ЗНО?

 14. Чому мені при реєстрації особистого електронного кабінету вступника викидає помилку:”Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв’язку з відсутністю в системі даних про атестат випускника”???

 15. зареєструвався в електронному кабінеті.але увійти не можу-видає.що користувач не активований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *