31 травня о 17.00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбудеться безкоштовний онлайн-вебінар “Як заговорити англійською швидко та без надзусиль”. 

Від автора наймасовішого освітнього проекту в Україні – Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» (www.lingva.ua) Віталія Зубкова.

На які питання ви отримаєте відповіді під час вебінару?
– як знайти в собі “талант” до іноземних мов;
– якими інструментами користуватися і як це робити ефективно;
– як почати говорити, подолати сумнозвісний мовний бар’єр;
– чому певні люди мають труднощі і що конкретно робити;
– чимало інших питань, і найголовніше — докладні відповіді на питання учасників.

Віталій Зубков є поліглотом та викладачем із 20-ти річним стажем п’яти іноземних мов: англійської, німецької, французької, італійської та іспанської. За цей час йому вдалось «розговорити» декілька тисяч, навіть «безнадійних» учнів. Різних за віком та з різних сфер: бізнесмени та державні службовці, вчителі та лікарі, студенти та школярі тощо. Першою іноземною мовою Віталій заговорив за 2 тижні, тепер його учням теж достатньо двох-чотирьох тижнів. Він зміг перевести свої «унікальні» здібності в доступну та ефективну методологію і тепер прагне поділитись цим з якомога більшою кількістю людей.

Наразі у тебе є можливість нарешті почати розуміти та говорити англійською: швидко та без надзусиль. Його девіз: цей метод не може не працювати!

Участь у вебінарі безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/ 08thcb

Детальніше  тут: http://lingva.info/

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.