Одночасно із останніми дзвониками, які лунали у загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини, студенти коледжів Львівщини продовжували змагатися.

Так, у суботу завершилась Спартакіада області серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за 2016/2017 навчальний рік, яка традиційно організовується Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Безпосередньою організацією і підготовкою змагань займалися фахівці відділення Михайло Цьона і Юрій Дьячек.

Tourizm_college_Lviv

Останній етапом були змагання з туризму, які традиційно відбувались в лісо-парковій зоні смт. Рудно поблизу Львова. Змагання включали в себе 7 видів програми, а саме конкурс туристичної емблеми, конкурс туристичної пісні, подолання смуги перешкод, конкурс кухарів, метання тенісного м’яча в корзину, встановлення намету та змагання туристичних містечок. Переможець заходу визначався за найменшою сумою набраних місць у всіх програмах.

Lviv_tourizm_04

У змагальному процесі взяли участь 58 учасників. У підсумку, після напруженої боротьби переможцями змагань з результатом 18 балів стала команда Львівського коледжу транспортної інфраструктури, другими стали студенти Львівського коледжу інфокомунікацій Національного університету “Львівська політехніка”, а бронзові нагороди здобула команда Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

По завершенні заходу переможців і призерів змагань нагороджено грамотами.

Інформує Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України