Волонтерська організація Small Нeart with Art, що опікується  ВІЛ-відділенням лікарні «Охматдит» переформатовує свою освітню програму в школу.

Перший етап запуску школи – створення городика для соціалізації пацієнтів лікарні відбудеться 1 червня об 11:00 біля ВІЛ-відділення лікарні “ОХМАТДИТ”. Волонтери, рок-зірки, художники та популярні тележурналісти створюватимуть городик, який стане одним з практичних майданчиків майбутньої школи, що відкриється у червні.

В акції візмуть участь шоумен Володимир Остапчук, популярні музиканти Дмитро Шуров (Pianoбой) і Роман Бахарєв (Bahroma), архитектор Сольмаз Фуладі, телеведучі Руслан Сенічкін («Сніданок з 1+1»), Людмила Барбір («Сніданок з 1+1») та Наталя Підлісна («Сніданок з 1+1»).

«Городик – це частина освітньої програми, в холодну пору року діти на уроках дізнаються, як ростуть овочі та фрукти, а влітку можуть застосувати знання на практиці. В цьому році освітня програма стала школою. Два роки ми апробували підходи і методи подачі матеріалу. Аналізували, які знання засвоюються краще, а які навпаки. Необхідно враховувати специфіку наших слухачів. Наприклад, уроки у нас скорочені, матеріал подається в ігровій формі. Ми вже знаємо, як вирішити проблему з різновіковою групою. У цьому сезоні городик відкритий для всіх відділень «Охмадиту», двічі на тиждень на ньому будуть проходити заняття з викладачами, але щоденний догляд буде на плечах карапузів, вони щоранку будуть поливати своїх підопічних. Восени ми випустимо благодійну франшизу, для волонтерських об’єднань, щоб школи в лікарнях з’явилися по всій країні», – розповідає керівник громадської організації Small Нeart with Art Євгенія Смирнова.

Городик в Охматдит 2016 Pianoбой

Волонтери створюють городик в «Охматдиті» вже другий рік поспіль, бо попередній досвід був дуже успішним. Городик став для дітей практичним майданчиком для закріплення знань, які вони отримують під час розробленої Small Нeart with Art освітньої програми. До того ж відбувається соціалізація діток. Вони доглядають за городиком, спілкуючись між собою та волонтерами, спостерігають за процесом зростання і дозрівання «врожаю». Багато з пацієнтів клініки більшу частину свого життя проводять в палаті, перебуваючи у вимушеній ізоляції від зовнішнього світу.

Городик в Охматдит 2016 Володимир Жовтяк

Серед пацієнтів відділення ВІЛ-інфекції діти з неблагополучних сімей, дитячих будинків. Організатори акції хочуть вкотре акцентувати увагу на тому, що незахищеним соціальним категоріям потрібна не просто фінансова підтримка, а й спілкування, щира увага. Тільки при наявності гуманного підходу, який передбачає подальшу соціалізацію, відкрите спілкування, залучення в різноманітні соціальні процеси, можна допомогти сформувати свідомого члена суспільства.

Громадська організація Small Нeart with Art більше трьох років опікується пацієнтами ВІЛ-відділення лікарні «Охматдит».

Інформує ГО Small Нeart with Art

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *