Вже традиційно наприкінці навчального року  еліта студентства  збирається в одному з провідних вищих аграрних навчальних закладів країни задля спілкування, обміну досвідом, активного обговорення важливих проблем агропромислового розвитку держави.

Цьогоріч ХІХ  зліт студентських лідерів аграрної освіти проходив 24-26 травня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, а його учасниками стали 195 студентів із 18 ВНЗ та більш як 100 коледжів.

dsc_1286_0

Захід об’єднав  студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України та ін.

Зокрема, участь у зльоті взяли й студенти різних факультетів Житомирського національного агроекологічного університету, а  супроводжувала делегатів завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку ЖНАЕУ Наталія Харитонова.   Представники Житомирського агроуніверситету  були відзначені сертифікатами та грамотами.

Крім цього, студенти факультету економіки та менеджемнту ЖНАЕУ Ілля Назімов та  Віктор Наумчук  у рамках  ХІХ зльоту студентських лідерів агроосвіти виступили на  агродебатах. Нагадаємо, що напередодні Ілля  та ще одна студентка агроуніверситету  – Марія Бродська, стали переможцями Житомирського регіонального молодіжного дебатного турніру.

Присутніх під час відкриття зльоту вітав Сергій Мельник – заступник міністра агропромислового комплексу у 1997-2000 роках, за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували  цей захід.   Свої вітання на адресу зльоту надіслала і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка висловила сподівання, що його учасники як студентська еліта України допоможуть вирішити сучасні виклики часу.

18620487_1565181096866601_6458778366167643613_n

Перший заступник Голови Комітету з питань освіти і науки Олександр Співаковський у своєму вітанні висловив надію, що саме молодому поколінню, енергійному, ініціативному в найближчий час доведеться реформувати та розвивати вітчизняне сільське господарство, поєднавши в собі високий професіоналізм та практичну підготовку.

dsc_1257_0

Інформує прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету