Валерія Тищенко – десятикласниця з Херсонщини та одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, посіла четверте місце на престижному міжнародному конкурсі серед молодих науковців Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), що відбувся у Лос-Анджелесі (Каліфорнія), США.

Intel ISEF – всесвітній конкурс наукових та інженерних досягнень школярів (13-18 років), який координується некомерційною організацією Society for Science and the Public. У змаганнях щорічно бере участь більше 1700 учасників з більш ніж 75 країн світу. Понад два десятки Нобелівських лауреатів і два лауреати медалі Філдса свого часу були переможцями цього конкурсу.

Проект Валерії Тищенко – “Виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води” – належить до галузі енергетики  (energy physical)  і дозволяє отримувати електроенергію, використовуючи принципи електромагнітної індукції.

123456789fivaproldchsmit

Валерія є ученицею Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

Цієї осені відбудеться черговий національний відбірковий конкурс Intel Техно Україна, а на початку наступного року – Intel Еко Україна. Переможці цих змагань так само отримають можливість представити свої розробки на міжнародному конкурсі Intel ISEF 2018, який пройде навесні наступного року.

Як взяти участь у змаганні та підготувати власний проект для участі в конкурсі можна дізнатися за посиланням: http://isef.in.ua/ua/uchasnikam

Інформує прес-служба МОН