Напередодні  Міжнародного дня  захисту дітей студентський профком Приазовського державного технічного університету разом з активістами соціально- гуманітарного факультету провели чимало заходів.

Мета цих заходів – зробити подарунки дітям, позбавленим батьківської опіки і дітям – сиротам, що мешкають у Маріупольському дитячому будинку «Центр опіки». Цього разу адміністрація центру замовила студентам увесь набір канцелярських предметів, які потрібні будуть дітям під час літніх канікул. А саме: папір для малювання, фломастери, олівці, пластилін, кольоровий картон,  кольорова крейда  тощо.

Студенти пішли  вже перевіреним шляхом і 30 травня  на великій перерві влаштували у дворі 5 корпусу музичну перерву та незвичайні майстер-класи з декоративного штучного татуювання, заплітання кіс ( незвичайні зачіски) і виставку – продаж солодощів,  випечених студентами – кондитерами. Допомогти у благодійній справі студентам  вирішили викладачі і співробітники. Вони охоче здавали кошти «гінцям», які навідувалися на кафедри і в деканати зі скриньками. Разом було зібрано 2 255 гривень. На цю суму  і будуть  куплені замовлені предмети.

DSC01260

Голова студентського профкому  Світлана Ларіонова висловлює щиру подяку активістам  – Катерині Григоренко,  Дар’ї  Полторак,  Валерії  Малаховій,  Діані Новіковій,  Віолетті Дядюрі,  Роману Матвеєнкову  за організацію і проведення заходів.

Цим же складом студенти відвідають дитячий будинок і, звичайно, зроблять усе, щоб цей день, з присмаком гіркоти за долю маленьких громадян, став для них радісним і щасливим.

Інформує перс-служба ПДТУ