2 – 4 червня 2017 року поблизу села Черськ Маневицького району відбувся відкритий Чемпіонат Волинської області з водного туризму, організований обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА та органів влади Маневицького району.

У змаганнях взяли участь 15 команд, з яких – 9 дитячих та 6 дорослих. На урочисте відкриття змагань прибули голова Маневицької РДА Андрій Линдюк, голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, начальник Маневицького відділу освіти Валентина Книш, які побажали учасникам вдалих стартів та хорошого відпочинку у цьому мальовничому куточку волинського краю.

S3240024

Організатори підготували для учасників цікаві та досить непрості дистанції на річці Стохід. В перший день екіпажі долали на байдарках «Спринт» зі спеціальними завданнями.  Умовами змагань було передбачено проходження заданого 3-х кілометрового маршруту із обов’язковою відміткою на шести контрольних пунктах. На старті екіпажі отримували карту та електронний чіп. Електронна система відмітки, яка застосовувалась на дистанції,  дозволяла відразу на фініші побачити характеристику руху екіпажів на маршруті та їх рейтинг.

Такий вид – орієнтування на байдарках – вперше запропонований організаторами на змаганнях з водного туризму, проте за відгуками спортсменів, дуже їм сподобався.

Кращі результати у даному виді показали команди Старовижівського та Маневицького районів.

Наступного дня екіпажі долали коротку дистанцію «Слалом». Тут необхідно було продемонструвати своє вміння та технічну майстерність у володінні байдаркою для проходження 10 воріт у різних напрямках.

S3260040

Досить несподівано, що юнаки перевершили своєю майстерністю дорослих і переможці показали кращий час, – зазначає директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін. –  Всі команди виступали на  хорошому рівні, були добре підготовлені, тому боротьба велась за секунди.

На цій дистанції лідерами серед юнаків стали Андрій Чуднов та Іван Сопронюк з Маневицького району, а серед змішаних екіпажів – Марія Сливка та Владислав Пожарний із Старовижівського району, які подолали дистанцію менш як за 3 хвилини.

S3210013

У загальному заліку за сумою місць на двох дистанціях переможцями Чемпіонату області з водного туризму серед юнаків стала команда Маневицького району, ІІ і ІІІ місця посіли спортсмени Старовижівського району. Серед дорослих екіпажів виграла команда OC Wolf з міста Луцька. Переможці та призери отримали грамоти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, дипломи обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, кубки та медалі.

S3260074

 Прес-служба ЦТСЕ