Впродовж другої половини травня проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Сергій Павлов перебував з візитом у провінції Хебей (Китай).

Професор Павлов взяв участь у міжнародному форумі «Hebei Provincial Human Resourses and Social Security Foreign Experts Affairs Bureau», де представив концепцію спільного розвитку біомедичних лазерних та оптоелектронних технологій.

Участь у цьому форумі брали науковці з понад 30 країн світу — США, Канади, Японії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Австралії, Чілі, Ізраїлю тощо.

Окрім ВНТУ Україну представляли Український державний хіміко-технологічний університет, НТУУ «КПІ» імені Сікорського та Національна академія сільськогосподарських наук України.

Українсько-польська делегація у складі посланців ВНТУ, УДХТУ та Люблінської Політехніки (польську сторону представляв декан факультету електроніки та інформаційних технологій, почесний професор ВНТУ Вальдемар Вуйцик) мала можливість ознайомитися з низкою високотехнологічних підприємств міста Цяньсі, зокрема, по очищенню води, створенню сонячних батарей, порошкової металургії та виготовленню металопрокату.

3

Далі делегація зустрілася з керівництвом міста Цяньсі на чолі з мером міста  Shi Linyou.

Потому відбулася зустріч з керівництвом Хебейського університету інженерії. Чудові перспективи є щодо створення спільного між ВНТУ та цим закладом науково-дослідницького центру біомедичних технологій, а також навчання китайським студентів за системою 2+2 та 4+0 в рамках підготовки фахівців з біомедичної інженерії, інформаційних технологій та енергетичних спеціальностей.

На базі Китайсько-українського Центру новітніх та прикладних інноваційних технологій відбулася нарада з генеральним директором компанії будівництва електромобілів China International Cooperation Association паном Feng Yong Quan щодо перспектив спільної наукової співпраці.

До речі, віце-губернатор Вінницької обласної адміністрації Андрій Гижко мав можливість цьогоріч у січні відвідати це підприємство у місті Нінмбо та представити перспективи інноваційного розвитку цієї галузі у Вінницькому регіоні.

Відбулася також зустріч на базі Хебейського сільськогосподарського університету, з яким ВНТУ торік підписав угоду про підготовку китайських студентів за системою 2+2 та 4+0 у напрямках екології та цивільної будівництва.

Планується, що президент цього університету відвідає ВНТУ цьогоріч у вересні для вирішального узгодження усіх організаційних питань.

Також в рамках співпраці з двома університетами досягнуто домовленостей щодо обміну науковцями і викладачами.

 За інформацією прес-центру ВНТУ