Шестикурсник Микола Островський вирішив допомогти вступникам визначитися з вибором вишу і створив онлайн-курс «Шлях лікаря: Івано-Франківський національний медичний університет». Освітній курс вже стартував на платформі «Prometeus». Про це повідомляє перс-служба ІФНМУ.

Курс знайомить абітурієнта з особливостями професії лікаря та університетом в цілому. В основі – така-собі концепція пробної медичної освіти, де абітурієнти мають можливість спробувати себе у ролі студента-медика.

Автор ідеї та її втілення, студент Микола Островський, онлайн-навчанням зацікавився ще на третьому курсі. Саме тоді хлопець пройшов курс «Основи інформаційної безпеки» на платформі Prometheus та «Вступ до громадського здоров’я» на Курсері. Сьогодні за його плечима понад сотня самостійно пройдених курсів.

«Мені дуже подобається західний підхід до створення онлайн-курсів, А створити щось схоже про наш університет вирішив тоді, коли переглянув один з онлайн-курсів канадського університету, який власне і допомагає абітурієнтам визначитися з майбутньою професією, – розповідає Микола. – Тоді я подумав: чого б не створити такий курс і для нашого університету? Тож сподіваюся, що цей курс допоможе вступникам зазирнути у ще невідомий для них світ...»

Ви б хотіли спробувати себе в ролі студента пріоритетного університету? Міні онлайн-курс «Шлях лікаря» дозволить вам це зробити! Відтепер ви зможете відчути себе у ролі студента-медика та дізнатись як відбувається навчання майбутніх лікарів в Івано-Франківському національному медичному університеті. Стартував проект 29 травня. Зареєструватися можна за посиланням.  Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

За словами Миколи, за останні чотири роки онлайн-навчання зростає у геометричній прогресії, і без сумніву освіта майбутнього — це частково перехід в онлайн.

До слова, у світі є понад 7500 онлайн-курсів і вони допомагають всім охочим розвиватися у всіх галузях.

Здається, в шестикурсника Миколи Островського є всі шанси просуватися в напрямку розвитку освітнього менеджменту. А чому б і ні? Для української освіти це якраз на часі.