6 червня 2017 року в ефірі програми “Лівий берег з Сонею Кошкіною” на 24 Каналі міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла про особливості вступної кампанії 2017 року.

Лілія Михайлівна наголосила на тому, що цього року вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви виключно в електронній форміУ паперовій формі можуть подавати лише вступники, які мають:

• спеціальні умови на участь у конкурсі;
• право на зарахування за квотами;
• розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в документі, що посвідчує особу, та у сертифікаті ЗНО. Паперова заява подається особисто до приймальної комісії ВНЗ.

Також міністр освіти і науки зазначила, що МОН збільшило державне замовлення на технічні спеціальності.  “Ми  знизили держзамовлення на такі спеціальності, як менеджери і юристи, а збільшили держзамовлення на технічні спеціальності. Таким чином намагаємося стимулювати абітурієнтів вступати до ВНЗ на технічні спеціальності“, – повідомила Лілія Гриневич.

Також Лілія Гриневич розповіла, що Міністерство освіти і науки України підвищило прохідний бал для вступу на медичні спеціальності до 150 балів. “Всі, хто збирається вступати на медичні спеціальності, повинні будуть мати у кожному сертифікаті не менше 150 балів”. До того ж вона зазначила, що на цьому наполягає і Міністерство охорони здоров’я України.

 

Один коментар до “Лілія Гриневич про особливості вступної кампанії 2017 року та про збільшення прохідного бала на медичні спеціальності”
  1. на сайте Освита вот уже неделю комментируется тема о ВОЗМОЖНОСТИ повышения проходного бала в мед.ВУЗы до 150 балов,при чём 99% принявших участие в обсуждении однозначно говорят,что это не справедливо менять правила прийома в ВУЗ во время прохождения тестирования ЗНО,т.к. выпускник когда выбирал будущую специальность и стратегию поступления в ВУЗ в 2017г руководствовался правилами прийома согласованными и УТВЕРЖДЁННЫМИ в январе 2017г, Зачем такие скоростные и жестокие внедрять эксперименты в этом году!? Если есть необходимость в повышении пр,бала до 150,то это делать необходимо в 2018г,указав это в правилах прийома в ВУЗ в январе 2018г,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *