Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького презентував Центр аналітичних досліджень «Прагма».

Центр об’єднав науковців, які є експертами у відповідних галузях та мають досвід прогностично-аналітичної діяльності в наукових, науково-дослідних установах, громадсько-політичних утвореннях.

У новоствореному закладі планується здійснювати систематичний моніторинг політичної та економічної ситуації вУкраїні та Черкаській області, прогноз та моделювання розвитку політичної і соціально-економічної ситуації, інформаційно-аналітичний моніторинг суспільних сфер , державні та політичні інституції, галузі економіки в Черкаській області тощо.

«Наші науковці постійно готують на замовлення різноманітних інституцій експертні висновки у всіх сферах діяльності. Вважаю, що наш наш потенціал достатній, аби самостійно виконувати такі дослідження», – зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

За інформацією прес-служби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Один коментар до “ЧНУ відкрив Центр аналітичних досліджень «Прагма»”
  1. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича є лідером серед вищих навчальних закладів, цього року він увійшов в 10-ку найкращих вузів України. Також університет має тісні зв’язки із закордонними вузами, що дає можливість вчитись та подорожувати))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *