14 червня о 14:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” відбудеться онлайн-трансляція засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав».

На засіданні буде встановлено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов і математики.

Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та інших установ і організацій. Ознайомитися зі складом комісії можна за посиланням.

Засідання експертних комісій зі встановлення порогу «склав/не склав» з історії України, російської мови, біології відбудеться 16 червня, а з фізики, географії, хімії – 22 червня.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці. Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

 

9 коментар до “ОНЛАЙН. 14 червня о 14:00 – визначення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов і математики”
  1. на мою думку, можна було б поставити нижчий прохідний бал
    якщо ви говорите про те, що є діти які знають хімію, біологію, але не знають української мови – зменшіть прохідний бал, з них можуть вийти не погані фахівці, як ви самі і говорили
    далі дивитись по наступним предметам зно, якщо учень і там набрав мало балів, тому йому ставити *не склав*, а якщо він наприклад написав мову на 22 правильні, а біологію, наприклад, на 50 правильних, тоді йому ставити *склав*
    так ви зможете відібрати хороших фахівців, якщо ви не бажаєте їх втрачати

  2. Чому з англіської мови такий високий поріг ? У минулому році були простіші завдання і поріг складав 10! Як може бути така велика різниця ?

  3. Уважаемые, подумайте о пенсии. Детей нужно беречь и лелеять. Иначе, экономика и демография соседних стран будет активно подниматься за счёт наших детей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *