Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права Олена Маньків та Василь Голод підготували пізнавально–інтелектуальну гру «Крокуємо до перемоги» для студентів коледжу.

Участь в ній взяли студенти І курсу на основі базової загальної середньої освіти різних спеціальностей. Гра проходила в три тури. Дев’ять учасників змагалися за право пройти в другий тур, відповідаючи почергово на різні питання з математики, біології, фізики, хімії, екології, астрономії.

Шановне журі Людмила Плугіна, Ольга Трач, Оксана Шевчук, Світлана Чуб, Володимир Рафалюк, Ігор Насвіт визначило шість учасників наступного туру гри. Напруга зростала. Учасники давали відповіді на складні питання. Непросто було обрати трьох учасників останнього туру. А далі студенти покладалися не тільки на знання, а й на фортуну.  Гравці були активними, показали високий рівень знань.

18718284_1369095156510621_1980334746_n

 

Щасливою фіналісткою стала Марія Прокіпчин,  ІІ та ІІІ місце чесно вибороли студентки Віта Шелест та Наталія Мекелита. Проведення гри супроводжувалося презентацією, цікавою пізнавальною інформацією. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Михайло Голубка, прес-секретар Львівського кооперативного коледжу економіки і права