Понад тридцять учнів 10–11 класів міста Житомира беруть участь у Літній ботанічній школі, яка розпочалася 12 червня 2017 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Метою Школи є активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді, поглиблення знань учнів з біології рослин, набуття вмінь виготовляти мікропрепарати, працювати з лабораторним обладнанням та виховувати бережливе ставлення до живої природи.

За словами ініціатора проведення заходу, завідувача кафедри ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття ЖДУ Галини Киричук, Школа дає учням старших класів унікальну нагоду почерпнути для себе нові знання і засвоїти певні практичні навики, адже практика – це найважливіша складова навчання. Також Літня ботанічна школа створює передумови для формування та становлення старшокласників як майбутніх біологів.

«Якщо учні відвідають усі заняття та виконають лабораторний практикум, то вони отримають сертифікат учасника. Троє найкращих, які гарно складуть фінальне тестування, отримають дипломи та цінні подарунки», – наголосила ініціатор заходу.

Зазначимо, що Літня ботанічна школа відбувається у Житомирі вперше і триватиме до 16 червня 2017 року: упродовж тижня учасники Школи удосконалюватимуть свої компетентності, переймаючи досвід науковців ЖДУ імені Івана Франка. Навчання складатиметься з теоретичної та практичної частин. Учасники матимуть широкий спектр курсів, які стосуватимуться рослинної клітини, тканини рослин, анатомічних особливостей рослинних тканин, вегетативних і генеративних органів рослин, рослинних угруповань, рослинних навколоводних угруповань, лісу та луків, техніки гербаризації  рослин, розмноження рослин, генеративних органів та еволюційного розвитку рослин, морфології та анатомії кореня і пагона, квітки, плоду, насіння, особливостей будови генеративних органів рослин різних систематичних груп, тощо.

Організатором Першої літньої ботанічної школи є кафедра ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття природничого факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки голови Житомирської міської ради Сергія Сухомлина.

Інформує прес-служба ЖДУ ім. Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *