Сьогодні, 14 червня о 14:00 за технічної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса”  експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти у режимі онлайн визначила поріг «склав/не склав» з української мови і літератури.

Експерти встановили пороговий бал –  24 .

17359 учасників ЗНО з української мови та літератури не подолали встановлений поріг і вже не мають права цього року подавати документи на вступ до вищих навчальних закладів.

wdwd

121231

Понижувати поріг встановленого на рівні 24 не можна, це не сприятиме ні абітурієнту ні суспільству”, – наголосив директор Українського центру якості освіти Вадим Карандій. Під час дискусії експерти пропонували встановити пороговий бал як на рівні 21 так і підвищити до 28, але дійшли єдиного висновку, що 24.

ewfwefcw

Нагадаємо, що 2016 року  пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з української мови і літератури становив – 23!

Переглянути відео визначення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов і математики.

Один коментар до “ЗНО-2017. Визначено пороговий бал “склав/не склав” з української мови і літератури”
  1. Прошу пояcнити, чому піднято поріг з англійської мови. Виникає несправедливість для абітурієнтів, тому що випускники, які здавали ЗНО у 2016 році можуть використовувати свої сертифікати з порогом у 9 правильними відпрвідями, а цьогорічні випускники у 14. На мою думку всі повинні бути у рівних умовах. Чумо цьогорічні випускники можуть не вступити з своїми 10-13 правильними відповідями, а минулорічні можуть пройти навіть з 9 правильними відповідями?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *