Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти під час онлайн-трансляції 16 червня  визначила пороговий бал «склав/не склав» для тесту з історії України. Він становить 27 .

Не подолали поріг 23168 осіб.

2ds2d2

1w1w

За оперативною інформацією,  26 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 8 – через відсутність одного з обов’язкових документів.

d2d2d2d

27 балів – це мінімальна кількість тестових балів, яку учасник зовнішнього незалежного оцінювання має набрати за виконання сертифікаційної роботи, щоб узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

3 коментар до “ЗНО-2017. Визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з історії України”
  1. Розділіть мову і літературу при складанні зно, це два різні предмети. При складанні завдань врахуйте базовий рівень знань учнів, а не профільний. Хотілося б побачити результати проходження зно вчителями, які створюють ці завдання, якщо є питання, відповідь на які будь-яка вважається правильною.

  2. Ці ЗНО багато здоров’я забрали у дітей,а Ваші ” пороги ” заберуть ще більше. А що будуть робити ВНЗ ,коли буде недобір,адже велика кількість дітей планують поступати закордон.

  3. ДИСКРИМІНАЦІЯ МАТЕМАТИКИ!!!! З математики не пожаліли, а з історії – пожаліли((((((( Для всіх предметів пороговий бал ——— п е р е в и щ у є ——— межу вгадування, а з історії – ні !!!!!!! НЕСПРАВЕДЛИВО!!!!!!!!!!!! Тоді з математики ТЕЖ зробіть менший пороговий бал !!!!!
    Пожалівши слабеньких абітурієнтів ви принизили СИЛЬНИХ, тих, які не прогулювали уроки, які працювали добросовісно! Отже, хто в дурнях? Ті, що вчилися! Тоді навіщо вчитися? «Кто не работает, тот ест! Учись, студент)))»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *