Студенти-хореографи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запросили молодших школярів уманських шкіл на цікаву танцювальну виставу «Моана. У пошуках серця».

Творча робота стала своєрідним підсумком вивчення ряду фахових дисциплін. Під керівництвом викладачів кафедри хореографії та художньої культури Ольги Бикової, Ірини Грошовик, Людмили Гекалюк студенти 2 та 3 курсу спеціальності «Хореографія» зуміли створити неймовірну казкову атмосферу і за допомогою мови танцю розповісти чарівну історію про безстрашну Моану, дочку вождя маленького племені на острові Тихого океану, яка більш за все на світі мріє про пригоди і приймає рішення відправитися в небезпечну морську подорож. Але чи вистачить у неї сміливості перетнути океан, чи стане їй сили битися зі страшними чудовиськами та мудрості, аби зруйнувати древнє закляття?..

3

Переповнена глядацька зала із захопленням поринула у тихоокеанську подорож, переживаючи разом із героїнею неймовірні пригоди. Уривки з мультфільму «Моана» чергувалися із яскравими хореографічними номерами. Пригодницький сюжет вистави, атмосфера яскравих костюмів, ритмічних танців і дивовижної музики зачарували маленьких глядачів. Однак найважливіше, що намагалися донести актори-хореографи, – віра в те, що в житті немає нічого неможливого.

Студенти УДПУ подарували школярам казкову хореографічну виставу - 0

У фіналі свята завідувач кафедри хореографії та художньої культури доцент Людмила Андрощук подякувала студентам за блискучі постановки.

2

Інформує прес-служба УДПУ