Відповідно до п. 6 ч. 7 ст. 10 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника щорічна основна відпустка повної тривалості на роботі за сумісництвом до настання шестимісячного терміну безперервної роботи в перший рік роботи надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.

Мінсоцполітики в листі від 12.09.2016 № 1294/13/84-16 наголошує, що працівникам державних підприємств, установ, організацій відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи (п. 3 постанови Кабінету Міністрів України «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» від 03.04.1993 № 245 та п. 6 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого наказом Мінпраці, Мін’юсту і Мінфіну від 28.06.1993 № 43).

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про відпустки» керівним, педагогічним, науковим, науково-педагогічним працівникам, спеціалістам навчальних закладів щорічні відпустки повної тривалості в перший та наступні робочі роки надаються в період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

Згідно з п. 2 Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.1997 № 346, педагогічним, науковим працівникам навчальних закладів щорічна основна відпустка повної тривалості в перший та наступні роки надається в період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу.

Таким чином, педагогічному, науково-педагогічному працівникові, який працює за сумісництвом, має надаватися в перший рік роботи щорічна відпустка повної тривалості, у період літніх канікул одночасно з відпусткою за основним місцем роботи.

Юридичний відділ КМОППОіНУ

Читайте: Скільки триває основна та додаткова відпустка помічника вихователя ДНЗ

Читайте: Про надання щорічної відпустки педагогічним працівникам у перший рік роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *