Студенти Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету розказали, як можна змінити освітнє середовище в буковинських школах. Вони презентували 16 проектів дизайну в конкретних навчальних закладах, зокрема, кабінетів іноземних мов, танцювальних кімнат, ігрових майданчиків тощо.

Зазначені проекти є дипломними роботами за спеціальністю  «Опорядження будівель, споруд та будівельний дизайн», які студенти захистили 21 червня.

Ще у 2016 році Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА було запропоновано спрямовувати такі роботи до навчальних закладів області. Чернівецький коледж  першим підхопив цю ініціативу.

« Тепер завдання Департаменту освіти і науки, органів управління освітою та керівників навчальних закладів спільно з головами сільських рад – забезпечення фінансової підтримки проектам. Тільки об’єднавшись, ми зможемо облаштувати освітній простір навчального закладу задля успішного розвитку наших дітей», – зазначила директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук.

Надалі плануються візити дипломантів та їх керівників до шкіл Буковини, де спільно з батьківською громадою та представниками місцевих органів влади обговорять фінансування представлених ідей.

Інформує МОН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *