Національний гірничий університет третім в Україні прийняв естафету відкриття стартап школи за методикою SikorskyChallenge, а вже восени цього року заплановано створення Стартап школи DniproStartupChallenge.    

На презентацію до міста Дніпро прибули співкерівник проекту SikorskyChallenge,  projectmanager в сфері трансферу технологій Інна Малюкова та  Ігор Пеєр та співкерівник проекту SikorskyChallenge, автор програми навчання Стартап Школи SikorskyChallenge.

У заході також взяли участь представники обласної адміністрації та міської ради, Регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області та міської організації роботодавців, керівництво університету, науковці і студенти.

Науковці Національного гірничого університету продемонстрували кілька створених унікальних науково-технічних проектів, якими може зацікавитися український бізнес. Олена Горяча, співкерівник проекту стартап школа «DniproStartupChallenge», директор ЦРП «Бізнес-інкубатор НГУ», зазначила, що університет  займає активну позицію у співпраці «наука+бізнес».

 Повідомляє інформаційно-аналітичний центр НГУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *