Сьогоднішній світ мінливий, за два-три роки, поки молодь сидить на студентській лаві, змінюється все: технології, професії, стосунки між людьми, з’являються відносини між машинами. То ж як обрати спеціальність учорашньому школяру, якщо важко зрозуміти, до чого готуватися?

В Україні дійсно є навчальні заклади, які можуть підготувати фахівців згідно з вимогами реалій ринку праці. Київський університет імені Бориса Грінченка готує професіоналів, навички яких є актуальними зараз і залишатимуться такими у майбутньому, зокрема: інформаційні технології, програмування, інтернет речей, інформаційна безпека, прикладна математика, бізнес-математика, математичне моделювання, менеджмент, управління навчальним закладом, управління електронним навчанням в міжкультурному просторі, фінанси, банківська справа та страхування, публічне управління та адміністрування.

ВНЗ відкритий до нових світових тенденцій в освіті. Крім вже традиційного для університету залучення до навчального процесу провідних працедавців – фахівців з управління, фінансів, IT-сфери, бізнесу, змінилися підходи до практик на підприємствах – розширився їх формат і збільшилась тривалість.

З цього навчального року Університет Грінченка запроваджує нову освітню стратегію з метою забезпечення високої конкурентоспроможності випускників шляхом підвищення якості їх підготовки. В основу нової стратегії покладено навчання, засноване на дослідженнях і практичній діяльності. Особливостями є зменшення часу на традиційні лекції та теоретичні семінари, перехід до інтерактивних технологій з широким використанням новітнього обладнання.

DSC06171

В Університеті Грінченка ви зруйнуєте стереотипну думку про українську освіту як про застаріле пострадянське явище. Натомість упевнитесь, що запропонована стратегія здатна суттєво покращити стан вищої освіти в Україні та вивести її на якісно новий рівень.

За інформацією прес-служби Університету Грінченка