З нагоди відзначення Дня молоді та Дня Конституції України у виконавчому комітеті Уманської міської ради відбулось урочисте зібрання, під час якого активну, ініціативну молодь міста відзначили нагородами. Серед нагороджених були і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Так, голова студентської ради УДПУ Катерина Чупіна нагороджена Грамотою управління у справах сім`ї та молоді Черкаської обласної державної адміністрації за активну життєву позицію, патріотизм та розбудову молодіжної політики в області.

Народний аматорський колектив «Софія» (художній керівник – Заслужений працівник культури України Василь Семенчук) відзначений Подякою міського голови м.Умань за високий рівень художньої майстерності, активну концерту діяльність, збереження етнічної культури і самобутності українського народу.

DSC_5769

Студент факультету фізичного виховання, абсолютний чемпіон Світу та Європи з гирьового спорту Валентин Хмільовий одержав Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради за високий рівень спортивної майстерності, значні досягнення у гирьовому спорті, багаторазові перемоги на чемпіонатах світу та Європи, примноження спортивної слави міста, Черкаського краю та України, популяризацію спорту і здорового способу життя та з нагоди Дня молоді.

За інформацією УДПУ  імені Павла Тичини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *