З 12 по 17 червня 2017 року на базі університету міста Освего (штат Нью-Йорк, США) відбулася щорічна Міжнародна олімпіада наукових та мистецьких проектів  «GENIUS Olympiad 2017».

Цього року Україну представляли учні Оболонського району м. Києва, дійсні члени МАН Іванченко Микола (школа №225) та Бутенко Євгеній (школа №9), переможці національного етапу конкурсу «Intel Еко-Україна 2017».

Олімпіада “Genius” – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня для випускників шкіл за сприянням The Terra Science and Education Foundation. Олімпіада складається з декількох етапів і виявляє не лише талановитих і успішних учнів, але і надає можливість молоді з різних країн поділитися своїм першим науковим досвідом.

Учень 11-А класу школи №225 Іванченко Микола на найвищому рівні, блискуче захистив свій проект на тему «Виробництво адсорбента для нафти та нафтопродуктів у водному середовищі на основі гідрофобізованого вспученого перліту»  та завоював золоту медаль, здобувши перше місце в номінації «Наука» серед учасників з 69 країн світу (близько 1200 учнівських проектів).

4444

Окрім медалі, Микола отримав грант на навчання в університеті, в якому й відбувалася олімпіада ? Oswego State University of New York (SUNY  та запрошення на ще один міжнародний науковий конкурс у Тунісі «І-Fest», куди він потрапить одразу на фінальний етап.

Учень столичної школи №9 Оболонського району Євгеній Бутенко посів ІV місце.

Ми щиро вітаємо Іванченка Миколу і Бутенко Євгенія, які завдяки власним ґрунтовним та інноваційним дослідженням та їх успішній презентації досягли таких високий результатів! Бажаємо їм невичерпних творчих сил, впевнено й сміливо йти до нових здобутків і досягнень!

Інформує департамент освіти і науки КМДА