Інформуємо, що відповідно до пункту 5 Угоди про співпрацю у сфері освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія, сербська сторона виділила стипендію на навчання другого ступеню – рівень магістра – в університетах Республіки Сербія на 2017/2018 академічний рік.

Стипендіати Уряду Республіки Сербія мають право на безкоштовне навчання, стипендію у розмірі 15000 динарів щомісячно, проживання і харчування та медичне страхування. Стипендія надається на навчання у будь-якому вищому навчальному закладі Республіки Сербія, на будь-якому факультеті.

Перелік необхідних документів:

  •  Анкета встановленого зразка (сербською або англійською мовою);
  • Копія першої сторінки українського закордонного паспорта;
  • Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на англійську мову. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;
  • Навчальний план (сербською/англійською мовою);
  • 2 рекомендаційних листа (англійською мовою);
  • CV (англійською мовою);
  • Медична довідка.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України,Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Стипендії на навчання в Сербії.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Сербії 2017”.

Термін подачі документів кандидатів – 10 липня 2017 року.

Остаточне рішення про надання стипендії прийматиме Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія до 30 липня 2017 року.

Повідомляє прес-служба МОН