В Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди  розпочався сезон випускних вечірок та урочистого вручення випускникам документів про вищу освіту. Цього року університет випустив 1929 випускників різних форм навчання.

Як швидко промайнув час і вже сьогодні своїх дипломованих випускників вітають професорсько-викладацький склад університету, батьки, рідні, друзі. Цей день завжди яскравий, насичений емоціями та хвилюваннями. Адже кілька років проживання в університеті це не лише роки навчання, а ціла низка важливих подій в житті студента.

Переяслав-Хмельницький університет імені Григорія Сковороди має високі здобутки та досягнення, відповідає найвищим вимогам до навчальних закладів четвертого рівня акредитації, має кваліфікований і досвідчений педагогічний склад, наукові школи, що постійно розвивають свій потенціал. У вузі запроваджено новітні технології й методики організації навчального процесу, велика увага приділяється організації дозвілля та фізичному розвитку студентів. Випускники нашого університету завжди мають пріоритет на ринку праці. Зусилля колективу спрямовані на те, аби випускник нашого вузу став справжнім професіоналом і фахівцем у своїй сфері, здатним без зусиль знайти цікаву й престижну роботу. Наші випускники множать гідну славу рідного вузу працюючи в різних куточках України та далеко за її межами.

Упродовж 30 років навчальний заклад підготував кілька тисяч кваліфікованих спеціалістів, а за останні п’ять років значно прискорив динаміку свого розвитку, ставши провідним регіональним вищим навчальним закладом. Є всі підстави сподіватися, що університет й надалі йтиме стрімким шляхом розвитку, наполегливо впроваджуватиме найновітніші сучасні технології, інформаційні системи, формуватиме громадян нової формації, зробить вагомий внесок у справу розбудови національної освіти, науки та культури.

Ми пишаємося нашими випускниками, новим поколінням висококваліфікованих фахівців.

Висловлюємо всім нашим випускникам слова щирої вдячності за сумлінне ставлення до навчання, за небайдужість до університетських справ, за активну громадську позицію. Нехай ці чудові якості завжди будуть вашими супутниками у житті і роботі в ім’я миру та благополуччя  нашої держави.

Шановні випускники!

Сьогодні ви вступаєте в нове, самостійне життя. На зміну безтурботним юнацьким дням прийде величезна відповідальність за свої вчинки, долю людей, які живуть поряд із вами.

Бажаємо вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети. Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля! Нехай щастить вам і нехай здійсняться ваші добрі мрії! А двері нашого університету завжди відкриті для вас.

Миру та злагоди Вам!

У добру, щасливу путь, дорогі випускники!

Ольга Науменко, фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу