З нагоди Дня Конституції України професор кафедри англійської мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Надія Бріт відзначена державною нагородою.

Президент України Петро Порошенко нагородив Надію Михайлівну орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (указ Президента України №168/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України»).

BritНадія Бріт працює в Уманському державному педагогічному університеті з 1975 року на різних посадах. Високий професіоналізм, організаторський хист, компетентність та ініціативність, вимогливість та творче ставлення до праці – риси, які найкраще характеризують Надію Михайлівну. Важливим є її внесок у становлення та розвиток започаткованої в 1994 році у навчальному закладі спеціальності «Англійська мова та література». Із часу заснування впродовж 10 років очолювала факультет іноземних мов, який за цей час став справжнім осередком іншомовної освіти та регіональним центром підготовки висококваліфікованих фахівців з іноземної мови.

Інформує прес-служба УДПУ